DLA NAS FINANSE TO BUŁKA Z MASŁEM

Piekarnia Familijna

Czyste powietrze, woda i piękno krajobrazu. W takich okolicznościach przyrody od 1991 r. wypiekane jest pieczywo z Doliny Baryczy, które codziennie trafia na tysiące polskich stołów.

Piekarnia Familijna

Państwo Kowalczykowie zwrócili się do Bensari Consulting po pomoc w rozwoju firmy, zaoferowaliśmy audyt działu księgowego oraz kadr i płac.

Czyste powietrze, woda i piękno krajobrazu. W takich okolicznościach przyrody od 1991 r. wypiekane jest pieczywo z Doliny Baryczy, które codziennie trafia na tysiące polskich stołów. Wszystko dzięki zaangażowaniu właścicieli, którzy od początku swojej działalności mieli apetyt na więcej. Gdy w 2009 r. Państwo Kowalczykowie zwrócili się do Bensari Consulting po pomoc w rozwoju firmy, zaoferowaliśmy audyt działu księgowego oraz kadr i płac.

Nasza misja

Na efekty nie trzeba było czekać długo, bo wartość kapitału Klienta rośnie jak na drożdżach.

Dzięki efektywnej ocenie pracowników, skutecznym usługom konsultingowym - głównie nadzorowi nad działem finansów - udało się zdjąć z właścicieli obowiązek ciągłego kontrolowania finansów firmy, co pozwoliło im skupić się na planach rozwojowych. My w tym czasie opracowaliśmy i wprowadziliśmy w życie firmy procesy, które między innymi pozwoliły na wdrożenie ISO i wspieraliśmy właścicieli bieżącym doradztwem inwestycyjnym. Na efekty nie trzeba było czekać długo, bo wartość kapitału Klienta rośnie jak na drożdżach. PIEKARNIA FAMILIJNA S.J. mówi o sobie "Dobry chleb od dobrego piekarza". Jednak my wiemy, że te słowa to przejaw skromności.

Dziennik Pokładowy

STATUS ZADANIA: WYKONANE
STATUS MISJI:OTWARTA

Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz działem kadr i płac, w tym bieżące doradztwo w zakresie zagadnień księgowych i kadrowo-płacowych. Współpraca w zakresie usług konsultingowych, w tym analiza sytuacji majątkowo-finansowej Piekarni Familijnej.

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIA

POZYSKIWANIE KAPITAŁU

Konsulting
Przedsiębiorcy mają trudność w wyborze optymalnego finansowania, dlatego robimy to za nich. Określamy potrzeby kapitałowe i dostępne możliwości, a następnie wybieramy te, które odpowiadają oczekiwaniom i sytuacji klienta.

DEDYKOWANY BIZNESPLAN

Konsulting
Starasz się o kredyt bankowy lub dotację? A może chcesz przekonać do siebie inwestorów prywatnych? Skuteczne biznesplany to nasz specjalność. Wskaż nam swój cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć.

OCENA EFEKTYWNOŚCI

Konsulting
Chcesz mieć pewność, czy efektywnie zarządzasz majątkiem firmy? A może chcesz przyjrzeć się finansom i zobowiązaniom? Analiza w zakresie struktury kapitałowej, rentowności i płynności firmy, odpowie na wszystkie pytania.

AUDYTY KSIĘGOWE

Audyt
Chcesz wiedzieć, czy Twoje księgi są prowadzone rzetelnie i prawidłowo? Czy wiesz jakie są koszty utrzymania Twojego działu księgowości, oszacujemy je i zaproponujemy sposoby ich obniżenia przy wyższej efektywności. A może chcesz stworzyć własny dział księgowości, pomożemy Ci stworzyć podstawy jego funkcjonowania.

AUDYTY
KADROWO-PŁACOWE

Audyt
Chcesz zweryfikować czy w dokumentacji pracowniczej nie ma żadnych nieprawidłowości, czy jesteś pewien, że nie brakuje żadnych dokumentów regulujących sprawy kadrowe? Rozwiejemy Twoje wątpliwości, sporządzimy raport, wyprowadzimy zaległości i pomożemy w projektowaniu regulaminów i formularzy.

NADZÓR KSIĘGOWY

Księgowość
Prawidłowość prowadzenia ksiąg rachunkowych przez księgowość firmy, to podstawa efektywności przedsiębiorstwa. Usługa nadzorcza pomaga w ocenie stanu tych działań i ewentualnym rozwiązaniu problemów księgowych.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X