O Nas

1998

EMISJA OBLIGACJI ZAMIENNYCH

Organizacja emisji trzyletnich obligacji zamiennych na akcje dla drugiej co do wielkości spółki ciepłowniczej w Polsce na kwotę 72 mln zł dla MPEC Wrocław SA (obecnie Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.).
1999

PIERWSZA SEKURYTYZACJA

Organizacja pierwszego w Polsce programu sekurytyzacji aktywów PGF Urtica Sp. z o.o. na kwote 50 mln zł oraz serwisowanie programem.
2000

WPROWADZENIE NA GIEŁDĘ

Wprowadzenie akcji do obrotu publicznego i giełdowego pierwszej spółki z branży ciepłowniczej i komunalnej MPEC Wrocław S.A. (Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.).
2001

SKUTECZNY OUTSOURCING

Wydzielenie ze struktury organizacyjnej MPEC Wrocław SA spółki do administrowania wierzytelnościami, do dziś zarzadzanie tą spółką.
2003

INNOWACYJNY SYSTEM WINDYKACJI

Wdrożenia autorskiego Systemu Zarządzania Monitoringiem i Windykacją MR4 w w jednej z największych hurtowni farmaceutycznych PELION SA.
2006

WDROŻENIE SYSTEMU MR4

Wdrożenia autorskiego Systemu Zarządzania Monitoringiem i Windykacją MR4 w Noble Bank SA
2010

START-UP E-COMMERCE

Start-up dla nowej działalności rozwijanej przez firmę w zakresie dzierżawy klientom biznesowym serwisów internetowych wraz z domenami dla Headway Sp. z o.o.
2013

zmiana adresu siedziby

Z ul. Prostej 36 na Św. Mikołaja 8-11 do Kamienicy pod Trzema Dębami

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X