SKUTECZNE ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI

SKUTECZNE ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI

W biznesie dochodzi czasem do sytuacji odwrotnej, w której klienci lub dotychczasowi partnerzy zaczynają nieprzyjemnie ciążyć.

Windykacja

JAK PAMIĘTAMY Z LEKCJI FIZYKI, WSZYSTKIE OBIEKTY POSIADAJĄCE MASĘ ODDZIAŁUJĄ NA SIEBIE WZAJEMNIE PRZYCIĄGAJĄC SIĘ. JEDNAK W BIZNESIE DOCHODZI CZASEM DO SYTUACJI ODWROTNEJ, W KTÓREJ KLIENCI LUB DOTYCHCZASOWI PARTNERZY ZACZYNAJĄ NIEPRZYJEMNIE CIĄŻYĆ.

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo boryka się z problemem wierzytelności, zaufaj ekspertom z Bensari Consulting. Pomożemy Ci w utrzymaniu pozytywnych relacji z kontrahentami, poprowadzimy rozmowy i negocjacje oraz wesprzemy w znalezieniu najlepszego sposobu na rozwiązanie problemu. Skuteczne zarządzanie płynnością finansową to dla nas codzienność, dlatego z przyjemnością zdejmiemy z Ciebie ten ciężar.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Twoja firma wywiązuje się z umowy, a kontrahent spóźnia się z płatnościami?
To się zdarza. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu.
Masz problem z odzyskaniem należności?
Zaufaj naszym ekspertom. Skutecznie poprowadzą rozmowy, wynegocjują to, co będzie najkorzystniejsze dla Twojej firmy i wesprą Cię we wszystkich działaniach.
Chcesz usprawnić windykację we własnym zakresie?
My wiemy jak to zrobić. Pomożemy ci opracować i wdrożyć skuteczne procedury monitoringu i windykacji oraz przeszkolimy twoich pracowników. Jeśli nie masz narzędzia skorzystaj z naszego autorskiego programu do zarządzania monitoringiem i windykacją DCS.
Potrzebujesz skutecznego narzędzia do monitoringu i windykacji?
Skorzystaj z naszego autorskiego programu do zarządzania monitoringiem i windykacją DCS, od lat z powodzeniem wykorzystywany przez nas oraz naszych Klientów.

SKŁADNIKI OFERTY

OUTSOURCING MONITORINGU
I WINDYKACJI

Kompleksowe zarządzanie należnościami przedsiębiorstwa istotnie wpływa na zachowanie lub odzyskanie płynności finansowej firmy. Podstawowe korzyści, jakie płyną z tego rozwiązania to m.in.: ograniczenie ryzyka ekonomicznego i prawnego, a także wyższa skuteczność.

AUDYT WIERZYTELNOŚCI

Czy masz problemy ze ściąganiem należności, a nie wiesz jak przyspieszyć ich ściągalność?Zweryfikujemy to i zaproponujemy ci najkorzystniejsze dla ciebie rozwiązania. Czy część Twoich wierzytelności wydaje Ci się już stracona? Sprawdzimy to, oszacujemy szanse ich odzyskania i koszty takich działań.

SYSTEM ZARZĄDZANIA MONITORINGIEM I WINDYKACJĄ FINANSEA

Grupa Bensari opracowała autorski system informatyczny wspierający procesy decyzyjne. Rozwiązanie to cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych klientów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X