Astronomiczna różnica

Astronomiczna różnica

To, co w Twojej firmie zajmuje lata świetlne, my robimy
z prędkością kosmiczną.

Księgowość

O TYM, JAK PRAWO FISKALNE W POLSCE JEST ZAWIŁE I NIEZROZUMIAŁE WIE KAŻDY PRZEDSIĘBIORCA. CZĘSTE ZMIANY PRZEPISÓW, RÓŻNE INTERPRETACJE, CZASEM TRUDNO NADĄŻYĆ.

Jeśli masz wrażenie, że Twój dział finansów mógłby być bardziej efektywny, przemyśl możliwość powierzenia księgowości ekspertom z Bensari Consulting. To, co w Twojej firmie zajmuje lata świetlne, my robimy z prędkością kosmiczną. Przekazanie firmie zewnętrznej obsługi księgowej pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu, jest sposobem ubezpieczenia się od ryzyka błędów księgowych, a dodatkowo istotnie wpływa na obniżenie kosztów oraz podniesienie poziomu profesjonalizmu. Bensari Consulting wspiera swoich klientów we wszystkich obszarach księgowości, a dodatkowo służy profesjonalną pomocą w dziedzinie finansów. Gwarantujemy, że z nami poczujesz różnicę. Astronomiczną. I wreszcie skupisz się na tym, co naprawdę istotne, czyli na rozwoju firmy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Potrzebujesz informacji o wynikach firmy na początku miesiąca, a nie w terminie zamykania podatków?
Jeśli interesują Cię dane szacunkowe, zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie przewidzieć to, co może się zdarzyć.
Potrzebne Ci dane finansowe na potrzeby wniosku kredytowego, faktoringu, leasingu, dotacji?
Nic prostszego. Przygotowywanie takich danych, to u nas rutyna.
Chcesz wiedzieć, dlaczego Twoje koszty są takie duże?
To co dla Ciebie jest niemożliwe, dla nas stanowi wyzwanie. Weryfikacja wyników księgowych to nasza specjalność.
Interesuje Cię to, jak sporządzić sprawozdanie spółki w likwidacji? A może chcesz zlikwidować spółkę?
Żaden problem. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy
Nie wiesz, jakie są zobowiązania pracowników wobec Twojej firmy?
Pozwól nam przeanalizować rozrachunki z poszczególnymi osobami. Dostarczymy Ci niezbędnej wiedzy.
Twoja wiedza na temat kosztów i przychodów firmy a realne kwoty to dwa światy?
Zleć nam analizę danych. Znajdziemy przyczynę różnicy, nawet jeśli jest astronomiczna.

SKŁADNIKI OFERTY

PAKIET KSIĘGOWY

Prowadzenie ksiąg i kadr, naliczanie płac i fakturowanie, to podstawowy pakiet księgowy, oferowany przez Bensari Consulting. Przyczynia się do zwiększenia efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także poziomu profesjonalizmu.

PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH

Usługa ta ma na celu zwiększenie efektywności pionu finansów firmy, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Poza prowadzeniem ksiąg rachunkowych oferujemy także raportowanie, dedykowane celom zarządczym.

ORGANIZACJA RACHUNKOWOŚCI

Polityka rachunkowości, to zasady finansowe, według których prowadzone są księgi rachunkowe. Jej organizacja, to nie tylko zaproponowanie usprawnień istniejących zasad, ale także wdrożenie nowych rozwiązań.

SPRAWOZDAWCZOŚĆ FINANSOWA

Stały dostęp do rzetelnych informacji na temat finansów firmy, to wartość dodana, jaką oferujemy naszym klientom. Regularnie przygotowujemy raporty finansowe na potrzeby zarządu, rady nadzorczej, właścicieli, GUS, czy banków.

ORGANIZACJA WSPÓŁPRACY RACHUNKOWEJ

Pomoc w ustaleniu zasad współpracy z biurem rachunkowym, analiza funkcjonujących relacji i obowiązków stron umowy, a także propozycje zmian i usprawnień, to jedna z naszych podstawowych usług księgowych.

NADZÓR KSIĘGOWY

Prawidłowość prowadzenia ksiąg rachunkowych przez księgowość firmy, to podstawa efektywności przedsiębiorstwa. Usługa nadzorcza pomaga w ocenie stanu tych działań i ewentualnym rozwiązaniu problemów księgowych.

PROWADZENIE PŁAC

Prawidłowe naliczanie i terminowe wypłacanie wynagrodzeń jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy. Usługa prowadzenia płac ma odciążyć od tych czasochłonnych i wymagających wysoko specjalistycznej wiedzy działań i pozwolić skupić się naszym klientom na ich podstawowej działalności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X