SPRAWDZANIE STANU FAKTYCZNEGO

SPRAWDZANIE STANU FAKTYCZNEGO

Bensari Consulting można porównać do obserwacji nieba z pomocą teleskopu.

Audyt

WYDAWAŁOBY SIĘ, ŻE PRZEDSIĘBIORCA NAJLEPIEJ WIE, JAK WYGLĄDA JEGO BIZNES. JAK NIKT INNY PRZYGLĄDA SIĘ MU DOKŁADNIE OD PIERWSZEGO DNIA.

Okazuje się jednak, że czasem trzeba stanąć odpowiednio daleko, żeby zobaczyć cały obraz. To, co robi Bensari Consulting można porównać do obserwacji nieba z pomocą teleskopu. Z odpowiedniej odległości obserwujemy całą działalność firmy, a powiększamy i przybliżamy to, czemu należy się przyjrzeć z największą dokładnością. Wyniki audytu pomagają w podejmowaniu właściwych decyzji.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Prowadzisz biznes, ale nie wiesz, w jakiej kondycji jest Twoje przedsiębiorstwo?
Wiemy, jak to sprawdzić. Rachunkowość zarządcza odpowie na pytanie, jak wygląda Twój biznes.
Twoja firma ma wiele oddziałów, ale nie wiesz, który rzeczywiście zarabia?
Pozwól nam przeanalizować liczby. Znamy się na nich, jak mało kto.
Nie jesteś pewien, czy twoje koszty wynikają z zaakceptowanych zakupów?
Sprawdzimy jak działa twój system kontroli wewnętrznej, wskażemy luki i zaproponujemy rozwiązania aby uszczelnić system kontroli.

SKŁADNIKI OFERTY

AUDYTY FINANSOWE

Chcesz poznać rzetelny i obiektywny obraz finansów całego przedsiębiorstwa? A może jego wycinku? Wskaż nam obszar, który chcesz eksplorować, a my dostarczymy Ci szczegółowych danych.

AUDYTY KSIĘGOWE

Chcesz wiedzieć, czy Twoje księgi są prowadzone rzetelnie i prawidłowo? Czy wiesz jakie są koszty utrzymania Twojego działu księgowości, oszacujemy je i zaproponujemy sposoby ich obniżenia przy wyższej efektywności. A może chcesz stworzyć własny dział księgowości, pomożemy Ci stworzyć podstawy jego funkcjonowania.

AUDYTY
KADROWO-PŁACOWE

Chcesz zweryfikować czy w dokumentacji pracowniczej nie ma żadnych nieprawidłowości, czy jesteś pewien, że nie brakuje żadnych dokumentów regulujących sprawy kadrowe? Rozwiejemy Twoje wątpliwości, sporządzimy raport, wyprowadzimy zaległości i pomożemy w projektowaniu regulaminów i formularzy.

AUDYTY WEWNĘTRZNE

Czy w Twoim przedsiębiorstwie pewne aspekty funkcjonowania wymagają usprawnienia? Zaproponujemy skuteczne metody zwiększenia efektywności i osiągania założonych celów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X