PIENIĄDZ ROBI PIENIĄDZ

Money Expert S.A.

Gdy pieniądz zaczął robić pieniądz, w krótkim czasie okazało się, że dobrze zapowiadający się start-up przeobraża się w piątego największego pośrednika finansowego w Polsce.

Money Expert S.A.

Money Expert S.A. to firma, którą Bensari Consulting wspierało od początku działalności.

Zaczęliśmy od bardzo przyziemnych spraw - opracowania biznesplanu i projekcji finansowych, a także oszacowania wyceny Spółki. Następnie wznieśliśmy się nieco wyżej, pozyskaliśmy inwestorów i wystartowaliśmy z prawdziwym biznesem. Gdy pieniądz zaczął robić pieniądz, w krótkim czasie okazało się, że dobrze zapowiadający się start-up przeobraża się w piątego największego pośrednika finansowego w Polsce.

Nasza misja

Misja jest już zamknięta, nasze zadanie zostało wykonane z najwyższą starannością

Gdy nasze drogi rozeszły się, ze względu na plany konsolidacyjne klienta, z niepokojem obserwowaliśmy jak rozwój firmy, do którego przyczynialiśmy się przez kilka lat, spowalnia, by wreszcie się zatrzymać. Pomimo tego, że misja jest już zamknięta, nasze zadanie zostało wykonane z najwyższą starannością.

Dziennik Pokładowy

STATUS ZADANIA: WYKONANE
STATUS MISJI:ZAMKNIĘTA
31 maja 2012 r. doszło do samoistnego odłączenia się.

Projekcje finansowe, wycena spółki, prowadzenie ksiąg rachunkowych, stałe doradztwo finansowe

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIA

POZYSKIWANIE KAPITAŁU

Konsulting
Przedsiębiorcy mają trudność w wyborze optymalnego finansowania, dlatego robimy to za nich. Określamy potrzeby kapitałowe i dostępne możliwości, a następnie wybieramy te, które odpowiadają oczekiwaniom i sytuacji klienta.

DEDYKOWANY BIZNESPLAN

Konsulting
Starasz się o kredyt bankowy lub dotację? A może chcesz przekonać do siebie inwestorów prywatnych? Skuteczne biznesplany to nasz specjalność. Wskaż nam swój cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć.

BUDŻETOWANIE
I KONTROLA

Konsulting
Sporządzanie budżetów i kontrola ich realizacji, to podstawa w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. Osiąganie celów finansowych zapewnia rozwój. Skorzystaj z naszego doświadczenia i skup się na najistotniejszych celach firmy.

PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH

Księgowość
Usługa ta ma na celu zwiększenie efektywności pionu finansów firmy, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Poza prowadzeniem ksiąg rachunkowych oferujemy także raportowanie, dedykowane celom zarządczym.

ORGANIZACJA RACHUNKOWOŚCI

Księgowość
Polityka rachunkowości, to zasady finansowe, według których prowadzone są księgi rachunkowe. Jej organizacja, to nie tylko zaproponowanie usprawnień istniejących zasad, ale także wdrożenie nowych rozwiązań.

SPRAWOZDAWCZOŚĆ FINANSOWA

Księgowość
Stały dostęp do rzetelnych informacji na temat finansów firmy, to wartość dodana, jaką oferujemy naszym klientom. Regularnie przygotowujemy raporty finansowe na potrzeby zarządu, rady nadzorczej, właścicieli, GUS, czy banków.

PROWADZENIE PŁAC

Księgowość
Prawidłowe naliczanie i terminowe wypłacanie wynagrodzeń jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy. Usługa prowadzenia płac ma odciążyć od tych czasochłonnych i wymagających wysoko specjalistycznej wiedzy działań i pozwolić skupić się naszym klientom na ich podstawowej działalności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X