DO NAS KLIENCI WALĄ JAK W DYM

Lima S.A.

Na przestrzeni lat, choć niektóre plany poszły z dymem, Bensari Consulting nadal z sukcesem obsługuje przedsiębiorstwo LIMA S.A.

Lima S.A.

Na pierwszy ogień poszedł audyt finansowy, w efekcie którego klient zdecydował się na outsourcing usług księgowych.

Lima S.A. to jedna z najdłużej działających sieci hurtowni wyrobów tytoniowych na polskim rynku. Do rozwoju firmy, której korzenie sięgają 1991 roku, przyczyniła się współpraca z Bensari Consulting w zakresie restrukturyzacji działu finansów. Na pierwszy ogień poszedł audyt finansowy, w efekcie którego klient zdecydował się na outsourcing usług księgowych.

Nasza misja

W następnej kolejności podpisana została umowa o pozyskanie kapitału, której efektem było przygotowanie i zatwierdzenie prospektu informacyjnego.

Niestety, ze względu na zmieniającą się sytuację na rynku, klient za naszą rekomendacją wycofał się z tego punktu współpracy. Na przestrzeni lat, choć niektóre plany poszły z dymem, Bensari Consulting nadal z sukcesem obsługuje przesiębiorstwo LIMA S.A. w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i konsultingu. Kto jak kto, ale ten klient wie najlepiej, że praca pali nam się w rękach!

Dziennik Pokładowy

STATUS ZADANIA: WYKONANE
STATUS MISJI:OTWARTA

Ograniczenie kosztów działalności i przekształcenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, doradztwo finansowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, sprawozdawczość finansowa.

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIA

POZYSKIWANIE KAPITAŁU

Konsulting
Przedsiębiorcy mają trudność w wyborze optymalnego finansowania, dlatego robimy to za nich. Określamy potrzeby kapitałowe i dostępne możliwości, a następnie wybieramy te, które odpowiadają oczekiwaniom i sytuacji klienta.

DEDYKOWANY BIZNESPLAN

Konsulting
Starasz się o kredyt bankowy lub dotację? A może chcesz przekonać do siebie inwestorów prywatnych? Skuteczne biznesplany to nasz specjalność. Wskaż nam swój cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć.

OCENA EFEKTYWNOŚCI

Konsulting
Chcesz mieć pewność, czy efektywnie zarządzasz majątkiem firmy? A może chcesz przyjrzeć się finansom i zobowiązaniom? Analiza w zakresie struktury kapitałowej, rentowności i płynności firmy, odpowie na wszystkie pytania.

PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH

Księgowość
Usługa ta ma na celu zwiększenie efektywności pionu finansów firmy, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Poza prowadzeniem ksiąg rachunkowych oferujemy także raportowanie, dedykowane celom zarządczym.

ORGANIZACJA RACHUNKOWOŚCI

Księgowość
Polityka rachunkowości, to zasady finansowe, według których prowadzone są księgi rachunkowe. Jej organizacja, to nie tylko zaproponowanie usprawnień istniejących zasad, ale także wdrożenie nowych rozwiązań.

SPRAWOZDAWCZOŚĆ FINANSOWA

Księgowość
Stały dostęp do rzetelnych informacji na temat finansów firmy, to wartość dodana, jaką oferujemy naszym klientom. Regularnie przygotowujemy raporty finansowe na potrzeby zarządu, rady nadzorczej, właścicieli, GUS, czy banków.

ORGANIZACJA WSPÓŁPRACY RACHUNKOWEJ

Księgowość
Pomoc w ustaleniu zasad współpracy z biurem rachunkowym, analiza funkcjonujących relacji i obowiązków stron umowy, a także propozycje zmian i usprawnień, to jedna z naszych podstawowych usług księgowych.

AUDYTY KSIĘGOWE

Audyt
Chcesz wiedzieć, czy Twoje księgi są prowadzone rzetelnie i prawidłowo? Czy wiesz jakie są koszty utrzymania Twojego działu księgowości, oszacujemy je i zaproponujemy sposoby ich obniżenia przy wyższej efektywności. A może chcesz stworzyć własny dział księgowości, pomożemy Ci stworzyć podstawy jego funkcjonowania.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X