CYFERKI TO NASZA DOMENA

Headway Sp. z o.o.

Dobry pomysł na biznes i brak środków na finansowanie, to dla niektórych poważna przeszkoda na drodze do spełnienia zawodowego. Dla nas to wyzwanie.

Headway Sp. z o.o.

Dla nas to wyzwanie, którego zawsze podejmujemy się wielką chęcią i zaangażowaniem.

Dobry pomysł na biznes i brak środków na finansowanie, to dla niektórych poważna przeszkoda na drodze do spełnienia zawodowego. Dla nas to wyzwanie, którego zawsze podejmujemy się wielką chęcią i zaangażowaniem. Jednym z efektów naszych starań jest przykład firmy Headway Sp. z o.o., którą Bensari Consulting wspiera od samego początku. W pierwszej kolejności powstał solidny biznesplan dla nowej działalności rozwijanej przez firmę.

Nasza misja

Od początku naszej współpracy do dziś firma Headway Sp. z o.o. zrealizowała ponad 1000 stron www.

Następnie, dzięki opracowaniu szczegółowych projekcji finansowych, udało się pozyskać finansowanie, co pozytywnie doładowało dobrze rokujący start-up. Jak opisać sukces firmy skierowanej do klienta biznesowego, która zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych i najmem domen? Słowa to za mało, dlatego posłużymy się liczbami. Od początku naszej współpracy do dziś firma Headway Sp. z o.o. zrealizowała ponad 1000 stron www.

Dziennik Pokładowy

STATUS ZADANIA: WYKONANE
STATUS MISJI:OTWARTA

Stworzenie modelu biznesowego, projekcje finansowe, obsługa księgowa i kadrowa

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIA

POZYSKIWANIE KAPITAŁU

Konsulting
Przedsiębiorcy mają trudność w wyborze optymalnego finansowania, dlatego robimy to za nich. Określamy potrzeby kapitałowe i dostępne możliwości, a następnie wybieramy te, które odpowiadają oczekiwaniom i sytuacji klienta.

DEDYKOWANY BIZNESPLAN

Konsulting
Starasz się o kredyt bankowy lub dotację? A może chcesz przekonać do siebie inwestorów prywatnych? Skuteczne biznesplany to nasz specjalność. Wskaż nam swój cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć.

OCENA EFEKTYWNOŚCI

Konsulting
Chcesz mieć pewność, czy efektywnie zarządzasz majątkiem firmy? A może chcesz przyjrzeć się finansom i zobowiązaniom? Analiza w zakresie struktury kapitałowej, rentowności i płynności firmy, odpowie na wszystkie pytania.

PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH

Księgowość
Usługa ta ma na celu zwiększenie efektywności pionu finansów firmy, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Poza prowadzeniem ksiąg rachunkowych oferujemy także raportowanie, dedykowane celom zarządczym.

ORGANIZACJA RACHUNKOWOŚCI

Księgowość
Polityka rachunkowości, to zasady finansowe, według których prowadzone są księgi rachunkowe. Jej organizacja, to nie tylko zaproponowanie usprawnień istniejących zasad, ale także wdrożenie nowych rozwiązań.

SPRAWOZDAWCZOŚĆ FINANSOWA

Księgowość
Stały dostęp do rzetelnych informacji na temat finansów firmy, to wartość dodana, jaką oferujemy naszym klientom. Regularnie przygotowujemy raporty finansowe na potrzeby zarządu, rady nadzorczej, właścicieli, GUS, czy banków.

PAKIET KSIĘGOWY

Księgowość
Prowadzenie ksiąg i kadr, naliczanie płac i fakturowanie, to podstawowy pakiet księgowy, oferowany przez Bensari Consulting. Przyczynia się do zwiększenia efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także poziomu profesjonalizmu.

OUTSOURCING MONITORINGU
I WINDYKACJI

Windykacja
Kompleksowe zarządzanie należnościami przedsiębiorstwa istotnie wpływa na zachowanie lub odzyskanie płynności finansowej firmy. Podstawowe korzyści, jakie płyną z tego rozwiązania to m.in.: ograniczenie ryzyka ekonomicznego i prawnego, a także wyższa skuteczność.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X