GDY W FINANSACH ROBI SIĘ GORĄCO

Fortum Power & Heat Polska

Przypominając słynne zdanie Neila Armstronga: To był mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości, zwrócenie się o pomoc do Bensari Consulting było małym krokiem na drodze do celu, ale ostatecznie wielkim skokiem przybliżającym sukces.

Fortum Power & Heat Polska

FORTUM POWER AND HEAT POLSKA SP. Z O.O. to wiodąca spółka ciepłownicza. Jej celem jest dystrybucja energii, która przyczyni się do poprawienia jakości życia obecnych i przyszłych pokoleń.

Nie byłoby to możliwe bez remontu i modernizacji wrocławskiego systemu ciepłowniczego. Przypominając słynne zdanie Neila Armstronga: To był mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości, zwrócenie się o pomoc do Bensari Consulting było małym krokiem na drodze do celu, ale ostatecznie wielkim skokiem przybliżającym sukces.

Nasza misja

Do wspólnych sukcesów możemy zaliczyć restrukturyzację działu finansów i wierzytelności, czy wdrożenie systemów MR3 i MR4, a także udaną emisję obligacji zamienionych na akcje o wartości 75 mln złotych i wprowadzenie na giełdę.

Do wspólnych sukcesów możemy zaliczyć restrukturyzację działu finansów i wierzytelności, czy wdrożenie systemów MR3 i MR4, a także udaną emisję obligacji zamienionych na akcje o wartości 75 mln złotych i wprowadzenie na giełdę. Liczby mówią za siebie, dlatego my tylko dodajemy, że wiemy co robić, gdy w finansach robi się ciepło, cieplej, a nawet gorąco.

Dziennik Pokładowy

STATUS ZADANIA: WYKONANE
STATUS MISJI:OTWARTA

Zarządzanie spółką Euroincaso, specjalnie powołaną dla Klienta, w celu administrowania wierzytelnościami.

ZASTOSOWANE ROZWIĄZANIA

SYSTEM ZARZĄDZANIA MONITORINGIEM I WINDYKACJĄ FINANSEA

Windykacja
Grupa Bensari opracowała autorski system informatyczny wspierający procesy decyzyjne. Rozwiązanie to cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych klientów.

OUTSOURCING MONITORINGU
I WINDYKACJI

Windykacja
Kompleksowe zarządzanie należnościami przedsiębiorstwa istotnie wpływa na zachowanie lub odzyskanie płynności finansowej firmy. Podstawowe korzyści, jakie płyną z tego rozwiązania to m.in.: ograniczenie ryzyka ekonomicznego i prawnego, a także wyższa skuteczność.

AUDYT WIERZYTELNOŚCI

Windykacja
Czy masz problemy ze ściąganiem należności, a nie wiesz jak przyspieszyć ich ściągalność?Zweryfikujemy to i zaproponujemy ci najkorzystniejsze dla ciebie rozwiązania. Czy część Twoich wierzytelności wydaje Ci się już stracona? Sprawdzimy to, oszacujemy szanse ich odzyskania i koszty takich działań.

ORGANIZACJA WSPÓŁPRACY RACHUNKOWEJ

Księgowość
Pomoc w ustaleniu zasad współpracy z biurem rachunkowym, analiza funkcjonujących relacji i obowiązków stron umowy, a także propozycje zmian i usprawnień, to jedna z naszych podstawowych usług księgowych.

AUDYTY FINANSOWE

Audyt
Chcesz poznać rzetelny i obiektywny obraz finansów całego przedsiębiorstwa? A może jego wycinku? Wskaż nam obszar, który chcesz eksplorować, a my dostarczymy Ci szczegółowych danych.

POZYSKIWANIE KAPITAŁU

Konsulting
Przedsiębiorcy mają trudność w wyborze optymalnego finansowania, dlatego robimy to za nich. Określamy potrzeby kapitałowe i dostępne możliwości, a następnie wybieramy te, które odpowiadają oczekiwaniom i sytuacji klienta.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X