Urszula Tarczyńska - Zastępca Głównego Księgowego

Urszula Tarczyńska - Zastępca Głównego Księgowego

Prawdziwy problem życiowy w dzisiejszych czasach: mieć dość czasu na myślenie.

MISJA

Urszula sprawnie zarządza utalentowanym zespołem osób z działu księgowości, kadr i płac, aby zapewnić wyjątkowo skuteczną obsługę naszych klientów. Do jej codziennych obowiązków należy obsługa klientów Bensari Consulting w zakresie prowadzenia i nadzoru nad księgami rachunkowymi, a także obsługa płac i kadr.

OD SIEBIE

Dzięki pracy w Bensari Consulting poznałam wielu nietuzinkowych ludzi. Ponadto, zaczęłam sprawnie zarządzać finansami domowymi, co początkowo wywoływało przerażenie u mojego męża, a teraz pełną akceptację.

ZESPÓŁ BC O MNIE

Dzięki Urszuli udaje się z sukcesem rozwiązywać wiele skomplikowanych zagadnień finansowych. Z zaangażowaniem dba o interesy klientów i terminowość wykonanych działań, a na co dzień wspiera wszystkich swoją wiedzą i doświadczeniem.

PRZYZIEMNE FAKTY NA MÓJ TEMAT

Uwielbiam żeglować! Wspaniale jest spędzić dwa tygodnie bez radia, TV , supermarketów, samochodów. Wiatr, woda, las, polanki, ogniska i wspólne śpiewanie to mój sposób na prawdziwy wypoczynek. Poza tym lubię jeździć do pracy na rowerze. Zdarza się, że dostaję wtedy olśnienia i rozwiązuję problemy dotyczące pracy. Pasjami czytam, szczególnie grube tomiska z początku XX wieku i rekreacyjnie uprawiam jogę. Czego nie lubię? Telewizji, Facebooka, polityki i reklam.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X