Działamy na polskim rynku finansów już od 20 lat. Wciąż zgłębiając swoją wiedzę dokonujemy odkryć ważnych dla przedsiębiorców.

Przez te wszystkie lata parliśmy na przód z prędkością światła. Wyprowadziliśmy wiele przedsiębiorstw z kryzysu finansowego i wskazaliśmy im właściwą drogę. Wypracowaliśmy sobie zaufanie klientów i szacunek konkurencji. Energia, którą dysponują nasi pracownicy oraz ciągła chęć rozwoju doprowadziła do przełomowego momentu w naszej firmie.

Zaczynaliśmy nastawieni na świadczenie profesjonalnych usług. Trwaliśmy przy skromnym i godnym zaufania wizerunku. Natomiast dzięki wnikliwej obserwacji, umiejętności przewidywania oraz łączenia wiedzy z różnorodnych dziedzin, odkryliśmy ideę biznesu patrzącego w przyszłość.

W dobie najbardziej  intensywnego rozwoju „społeczeństwa internetu” wystartowaliśmy z nową stroną www oraz blogiem. Misją specjalną tego przedsięwzięcia jest stworzenie ogólnodostępnej bazy wiedzy z zakresu finansów, księgowości i prowadzenia przedsiębiorstwa. We wspólnie wypracowanym wizerunku nawiązujemy do terminologii kosmicznej. Finanse, dziedzina naszej działalności, są jak astronomia. Wymagają wiedzy, o której śniło się tylko astronomom.

Za pomocą nowej strony podkreślamy jak bardzo odkrywczość naszych działań zdumiewa klientów z różnorodnych branży. Pokazujemy, że nasze sukcesy są efektem zderzeń – wiedzy z odpowiedzialnością i wizjonerstwa z profesjonalizmem.