Barbara Jaskot - Kierownik Działu Windykacji

Barbara Jaskot - Kierownik Działu Windykacji

Niezależnie od sytuacji nie ma drogi bez wyjścia - zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie.

MISJA

Barbara jest odpowiedzialna za obsługę w zakresie outsourcingu monitoringu i windykacji należności dbając o interes i dobre imię naszych Klientów. Nadzoruje skuteczność spływu należności na poszczególnych projektach. Sprawnie zarządza zespołem pracowników, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

OD SIEBIE

Praca w Bensari Consulting nauczyła mnie spojrzenia na sprawy z różnego punktu widzenia, dzięki temu podejmowanie decyzji jest łatwiejsze. Dodatkowo nauczyłam się sprawnej komunikacji i wzajemnego zrozumienia, dzięki czemu napotkane trudności można bez problemu rozwiązać.

ZESPÓŁ BC O MNIE

Dzięki Barbarze udaje się z sukcesem usprawniać wiele działań w procesie odzyskiwania należności. Zawsze dba o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań. Chętnie dzieli się ze wszystkimi swoją wiedzą i doświadczeniem.

PRZYZIEMNE FAKTY NA MÓJ TEMAT

Lubię aktywnie spędzać czas (spinning, jazda na rowerze). Wolny czas spędzam z rodziną i znajomymi. Interesuje mnie literatura wojenna.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X