Agnieszka Poznalska - Prezes Zarządu

Agnieszka Poznalska - Prezes Zarządu

Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.

MISJA

Agnieszka zarządzą Bensari Consulting i jest odpowiedzialna za poprawne funkcjonowanie Spółki na rynku. Zajmuje się tworzeniem strategii i głównych kierunków rozwoju spółki. Do zadań Agnieszki należy także dbanie o wizerunek oraz właściwe reprezentowanie Spółki wobec kontrahentów i partnerów biznesowych.

OD SIEBIE

Dzięki pracy w Bensari Consulting nauczyłam się odważnie podejmować nowe wyzwania. Nabrałam pozytywnego nastawienia do ciągłych zmian oraz nauczyłam się szukania nowych rozwiązań na znane problemy. Praca w Bensari Consulting sprawia, że dążę do ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

ZESPÓŁ BC O MNIE

Gdyby nie Agnieszka, nie udałoby nam się zorganizować i zrealizować wielu ważnych zleceń i projektów. Zawsze można na nią liczyć.

PRZYZIEMNE FAKTY NA MÓJ TEMAT

Lubię rekreacyjnie biegać i ćwiczyć w siłowni. Zimą zdarza mi się uciec w piękne okolice Jakuszyc, aby pobiegać na nartach. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną. Nie lubię plotek!

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.ZAMKNIJ |     X